Vyhlášení výtvarné soutěže "Řemeslo má zlaté dno"

20.9.2012

Vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma celoročního projektu

ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO

Vyberte si jedno řemeslo a to zpracujte jako PROSTOROVOU PRÁCI (obdobně jako pokojíček pro panenky) nebo jako RELIÉF (obrázek vystouplý z plochy). Mělo by se jednat o pohled do řemeslné dílny, kde by mělo být vybavení dílny (nářadí, stroje, hotové výrobky, polotovary, …). Na velikosti nezáleží, dejte si pozor na pečlivé provedení a vše přilepte, aby z výsledné práce nepadaly věci. Postava řemeslníka v řemeslné dílně být nemusí. Hotové práce odevzdejte v kabinetě výtvarné výchovy (paní učitelce Vomelové) do konce října. Vítěz obdrží zajímavé ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.