Vyhlášení výtvarné soutěže "Řemeslo má zlaté dno"

20.9.2012

Vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma celoročního projektu

ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO

Vyberte si jedno řemeslo a to zpracujte jako PROSTOROVOU PRÁCI (obdobně jako pokojíček pro panenky) nebo jako RELIÉF (obrázek vystouplý z plochy). Mělo by se jednat o pohled do řemeslné dílny, kde by mělo být vybavení dílny (nářadí, stroje, hotové výrobky, polotovary, …). Na velikosti nezáleží, dejte si pozor na pečlivé provedení a vše přilepte, aby z výsledné práce nepadaly věci. Postava řemeslníka v řemeslné dílně být nemusí. Hotové práce odevzdejte v kabinetě výtvarné výchovy (paní učitelce Vomelové) do konce října. Vítěz obdrží zajímavé ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Kalendář akcí MŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.