Vynikající úspěch v dějepisné olympiádě 2018

17.1.2018
První a druhé místo reprezentantek naší školy

V okresní kole dějepisné olympiády obsadila Daniela Kutílková a Klára Jana Furchová, obě ze třídy 9.B, první a druhé místo. Výsledková listina ukazuje, že další účastníci ze základních škol i gymnázií skončili daleko za našimi reprezentantkami. Předpokládáme, že obě postoupí do krajského kola.

Oběma děvčatům srdečně blahopřeji k výbornému výsledku a děkuji za skvělou repezentaci školy. Stejné poděkování zaslouží i Zdeněk Drápalík, který děvčata motivuje a připravuje. Výsledky našich žáků v dějepisné olympiádě jsou dlouhobobě vynikající, připomínám 2. místo Miloše Havla v celostátním kole v roce 2015.

Zkrátka Zdeněk Drápalík je PAN UČITEL, na kterého se v dobrém vzpomíná po celý život.

Přeji oběma děvčatům i panu učiteli mnoho chuti a energie v přípravě na krajské kolo. Výsledky se po poctivé práci  určitě dostaví.

Ota Benc, ředitel školy