Vynikající úspěch v dějepisné olympiádě 2018

17.1.2018
První a druhé místo reprezentantek naší školy

V okresní kole dějepisné olympiády obsadila Daniela Kutílková a Klára Jana Furchová, obě ze třídy 9.B, první a druhé místo. Výsledková listina ukazuje, že další účastníci ze základních škol i gymnázií skončili daleko za našimi reprezentantkami. Předpokládáme, že obě postoupí do krajského kola.

Oběma děvčatům srdečně blahopřeji k výbornému výsledku a děkuji za skvělou repezentaci školy. Stejné poděkování zaslouží i Zdeněk Drápalík, který děvčata motivuje a připravuje. Výsledky našich žáků v dějepisné olympiádě jsou dlouhobobě vynikající, připomínám 2. místo Miloše Havla v celostátním kole v roce 2015.

Zkrátka Zdeněk Drápalík je PAN UČITEL, na kterého se v dobrém vzpomíná po celý život. 

Přeji oběma děvčatům i panu učiteli mnoho chuti a energie v přípravě na krajské kolo. Výsledky se po poctivé práci  určitě dostaví.

Ota Benc, ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.