Výprava za bledulemi

9.4.2015
18. března jsme s žáky prvních tříd podnikli výpravu za bledulemi. Nebyla to výprava ledajaká. Děti se rozdělily do skupin, musely se orientovat podle mapy, na které měly vyznačené jednotlivé body.

18. března jsme s žáky prvních tříd podnikli výpravu za bledulemi. Nebyla to výprava ledajaká. Děti se rozdělily do skupin, musely se orientovat podle mapy, na které měly vyznačené jednotlivé body. Na těchto stanovištích plnily mnohdy záludné úkoly. Některé z nich byly vědomostní, jiné zaměřené na rychlost, postřeh nebo fyzickou zdatnost. Žáci byli v plnění úkolů velice šikovní a odměnou jim nebyla pouze drobná sladkost ale také pohled na krásné bílé „peřinky“ z rozkvetlých bledulí. Sice jsme v nohách měli nějaký ten kilometr, ale vycházka za bledulemi za to stála.

S. Sodomková, P. Málková