Žáci kroužků Zvídavý badatel a Mladý technik na přednášce pana Zdeňka Plevy

14.5.2017
Ve středu 10.května se žáci kroužku Zvídavý badatel a vybraní studenti kroužku Mladý technik zúčastnili přednášky pana Zdeňka Plevy, zaměstnance MÚ Ždírec nad Doubravou, oddělení výstavby - stavebního úřadu. Pan Pleva žákům sdělil jakým postupem se musí řídit všichni stavebníci při zřizování různých druhů staveb.

Ve středu 10.května se žáci kroužku Zvídavý badatel a vybraní studenti kroužku Mladý technik zúčastnili přednášky pana Zdeňka Plevy, zaměstnance MÚ Ždírec nad Doubravou, oddělení výstavby - stavebního úřadu. Pan Pleva žákům sdělil jakým postupem se musí řídit všichni stavebníci při zřizování různých druhů staveb. Dále byl dětem ukázán územní plán města Ždírce nad Doubravou včetně popisu jeho dílčích částí. Závěr přednášky byl věnován budoucím plánovaným stavbám na území města včetně dalšího rozšíření cyklostezek či budování dalších rozšiřujících sportovišť a relaxačních míst.
Panu Plevovi patří veliké poděkování jakožto i městu Ždírec nad Doubravou, které nám při realizaci této přednášky vyšlo vstříc.

Martin Ležák

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.