Žáci osmých tříd tvořili prezentace z exkurze v Praze v rámci výtvarné výchovy

18.6.2014
Žáci 8. tříd v rámci exkurze v hlavním městě Praha dostali za úkol nafotit památky a lokalizovat je v mapě. Každou památku bylo také třeba přiřadit do slohu, století, zvýraznit a popsat jednotlivé znaky daného období, popř. doplnit jméno architekta.

Žáci 8. tříd v rámci exkurze v hlavním městě Praha dostali za úkol nafotit památky a lokalizovat je v mapě. Každou památku bylo také třeba přiřadit do slohu, století, zvýraznit a popsat jednotlivé znaky daného období, popř. doplnit jméno architekta.

Nejlepší zpracované prezentace si můžete prohlédnout zde:

Prezentace Daniela Němce a Jana Josky

Prezentace Miloše Havla

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.