Zlatý Erb 2018 - 2. místo

13.3.2018
Naše škola získala významné ocenění

 Webové stránky školy obsadily celkové druhé místo v soutěži Zlatý Erb Vysočiny 2018  v kategorii školských, zdravotnických, kulturních a sociálních zařízení.

Poděkování patří především panu Ing. Jiřímu Pavlíčkovi, který nový design stránek připravil a dlouhodobě se podílí na jejich správě a podpoře. Stejné poděkování patří též kolegyním ze školy, které se starají o aktuální a pestrý obsah. Děkuji tedy především Marii Pavlíčkové, Daně Mikanové Mastilové, Zuzaně Bažoutové, Adéle Málkové, Haně Markové, Haně Adamové i dalším kolegům a kolegyním. Přehledné, aktuální a obsahově vyvážené webové stránky poskytují veřejnosti dobrý přehled o činnosti školy a jsme rádi, že odborná porota ocenila naše snažení.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.