Projekt První pomoc do škol pro žáky 8. ročníků

10.6.2016
1. června se již tradičně konal projektový den Českého červeného kříže pro žáky 8. ročníků – První pomoc do škol. Do školy přijeli záchranáři a hasiči a dovezli sebou i svoje vozy.

1. června se již tradičně konal  projektový den Českého červeného kříže pro žáky 8. ročníků – První pomoc do škol. Do školy přijeli záchranáři a hasiči a dovezli sebou i svoje vozy.

V první části proběhla ukázka auta hasičů a sanitky. V další části pokračoval projekt přednáškou s praktickými ukázkami. Zajímavé byly autentické telefonáty na linky integrovaného záchranného systému. Akce byla velmi pěkně zorganizována.

Těšíme se na další spolupráci v příštím roce.

Věra Josková