Logopedická prevence v MŠ

12.11.2021

V mateřské škole proběhla logopedická depistáž ve spolupráci s SPC Velké Meziříčí. Vyšetření vývoje řeči se zúčastnilo 20  přihlášených dětí a 17 z nich nyní bude v péči logopedických asistentů (pí uč. Dana Pleskačová DiS., pí uč. Zuzana Bažoutová, pí uč. Mgr. Eliška Jančaříková)  v rámci logopedické prevence v naší mateřské škole. Ostatním dětem byla doporučena návštěva klinického logopeda. Další návštěva speciálních pedagogů - logopedů z Velkého Meziříčí je sjednána na jaro, kdy proběhne kontrola a zároveň nová depistáž pro případné další zájemce.