Zápis do ZŠ

4.4.2023
4.duben. byl pro naše předškoláčky velký den a nejen pro ty naše. Všechny děti, které čekal zápis do základní školy ve Ždírci nad Doubravou, strávily dopoledne v naší mateřské škole (i ty děti, které naši mateřskou školu běžně nenavštěvují). Během dopoledne totiž probíhala "dopolední část" zápisu, kdy děti absolvovaly tajemnou cestu za pokladem. Na šesti stanovištích děti plnily úkoly, za jejichž splnění si mohly nalepit chybějící dílek do své mapy. Poslední dílek získaly při "odpolední části" zápisu v základní škole. Dopolední části se zúčastnily také paní učitelky ze ZŠ. Nevšední zážitek jsme si všichni náležitě užili!

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Kalendář akcí MŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.