Evropa ve škole

1.5.2019
Krajské kolo výtvarné soutěže

Žáci 7. ročníku si v hodinách výtvarné výchovy poprvé vyzkoušeli pro ně novou grafickou techniku - linoryt.  Do výtvarné soutěže Evropa ve škole jsem vybrala 13 prací. S žáky jsme výtvarně ztvárnili tematický okruh Letecké taxi po Evropě.
Můžeme blahopřát žákům: A. Pokorné, A. Linhartové, J. Procházkovi, F. Jandovi, N. Žákové, A. Velíkové, L. Truhlářové, T. Polánskému, F. Friedlovi, D. Dobiášovi, V. Martincové, F. Bartákovi a K. Součkové za 1. místo v krajském kole výtvarné soutěže Evropa ve škole. Jednalo se o společnou kolektivní práci. Každý žák vytvořil linoryt evropské stavby. Obrázky jsme uspořádali do jednoho celku pod názvem Evropské stavby - náhoda? Tito žáci s danou kolektivní prací postupují do ústředního kola. Nezbývá, než jim popřát mnoho štěstí.

Vítězství v krajském kole považuji za obrovský úspěch, neboť konkurence je velká a většinou vítězí práce žáků ZUŠ.

Marcela Vomelová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.