Futsalový turnaj

20.12.2017
Máme ve škole schopné fotbalisty

V předvánočním týdnu jsme se v úterý 19.12. s naším připraveným družstvem školních fotbalistů úspěšně účastnili Vánočního turnaje základních škol v Chotěboři. Účastnilo se celkem osm týmů základních škol z přilehlého regionu Chotěbořska. Naše družstvo mělo tu podstatně těžší skupinu, kde mělo být nejvíce fotbalistů. Na úvod jsme porazili tým víceletého Chotěbořského Gymnázia, kteří patřili k největším favoritům. V dalším zápase se podařilo uhrát remízu s dalším favorizovaným týmem ze ZŠ Smetanova Chotěboř.  A  tyto výsledky nám nakonec zajistily postup ze skupiny, i přes následnou prohru s výběrem ZŠ Česká Bělá, kde bylo množství starších kluků s fotbalových klubů. Ze skupiny jsme tedy postupovali ze druhého místa, kdy se z časových důvodů místo klasického semifinále hrálo pouze o třetí místo, kde náš tým výhrou nad Krucemburkem vybojoval konečné třetí místo.

David Kroupa