Historický úspěch

30.5.2019
Neuvěřitelného výsledku dosáhli naši žáci v matematické soutěží - Pythagoriáda

V pondělí a úterý (27. a 28. května 2019) se naši žáci zúčastnili okresního kola tradiční matematické soutěže - PYTHAGORIADA.

Výsledky našich žáků jsou pozoruhodné, posuďte sami:

Kategorie 5. ročník - 21 účastníků: 2. místo Korynta Daniel, třída 5.A, 5. místo Hořínek Radek, třída 5.B

Kategorie 6. ročník - 25 účastníků: 1. místo -  Šrámek Erik, třída 6.A, 4. místo -  Štefáček Jan, třída 6.A

Kategorie 7. ročník - 22 účastníků: 1. místo - Kavalír Tomáš, třída 7.A, 3. místo - Nekovář Petr, třída 7.A, 9.místo - Netolická Lucie, třída 7.A

Kategorie 8. ročník - 23 účastníků: 1. místo - Nikol Vařejčková, třída 8.B

Do okresního kola postupují úspěšní řešitelé školních kol a v kategorii 6. až 8. tříd soutěží společně žáci základních škol a víceletých gymnázií.

Srdečně gratuluji našim žákům a vyslovuji jim velkou pochvalu a poděkování za skvělou reprezentaci školy. Věřím, že jejich výsledky budou velkou motivací nejen pro ně, ale i pro ostatní. Dle vyjádření dlouholetého organizátora pana Mgr. Františka Ročka měla soutěž velmi dobrou úroveň.

Byť se jedná především o individuální úspěch a prokázání talentu účastníků, celková převaha našich žáků ukazuje i na výbornou práci našich učitelů, kteří si zaslouží velké uznání za usilovnou a mnohdy nedoceněnou snahu a kvalitu.

Tedy paní učitelky - Pavlíno Málková, Hanko Adamová, Maruško Pavlíčková a Lucko Pátková mnohokrát Vám děkuji a přeji Vám radost a zadostiučinění z úspěšných žáků.

Ota Benc, ředitel školy

Pozn. Na fotografii chybí Erik Šrámek, třída 6.a