McDonald's Cup 4. a 5. ročníků

14.5.2018
Okresní kolo kopané pro žáky 4. a 5. tříd

Na začátku května se naše družstvo složené ze žáků 4. a 5. ročníku zúčastnilo okresního kola McDonald’s Cupu v kopané v Havlíčkově Brodě. Turnaje se zúčastnilo celkem 15 škol.

Naše družstvo obsadilo ve své skupině druhé místo a postoupilo do čtvrtfinále, kde se utkalo se žáky ZŠ Lípa. Po naší převaze zápas skončil remízou 0:0, a tak o postupujícím musely rozhodnout pokutové kopy. Ty po sedmé sérii lépe zvládl náš soupeř a po výsledku 1:0 postoupil do semifinále. Naše družstvo tak obsadilo celkové 5. - 8. místo.

Poděkování patří všem hráčům za bojovný a kvalitní výkon. Poděkování si také určitě zaslouží pan Janáček, který se pro celý turnaj ochotně ujal role trenéra.

Jan Marek