Okresní kolo ve florbale mladších žáků

14.11.2018
Naši žáci v okresním kole v Havlíčkově Brodě

Ve středu 14. listopadu se mladší hoši vydali reprezentovat naši školu na okresní finále ve florbale. Los turnaje jim do základní skupiny přiřknul ZŠ Štáflova a ZŠ Golčův Jeníkov. V prvním utkání proti brodské sportovní líhni (zejména hokejistů) hráli naši hoši srdnatě, i když utkání nakonec prohráli 1:3, zanechali sympatický dojem. V rozhodujícím utkání o postup s Golčovým Jeníkovem naši florbalisté vyhráli 2:1 a vybojovali postup do semifinále. Tam na ně čekal výběr ZŠ Nuselská. Chlapci bojovali, nicméně neproměnili šance, soupeř jednu ano a po výsledku 0:1 poslal naše hochy do souboje o bronz proti ZŠ Šlapanov. Bronz z okresního finále však nakonec nezískali po prohře 1:3.

Děkujeme jim za reprezentaci školy.

Martin Ležák, Ota Benc

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.