Přírodovědné klání 2018

10.10.2018
Účast našich žáků na Přírodovědném klání na Gymnáziu Chotěboř

V pátek 5. 10. 2018 ráno jsme odjeli vlakem do Chotěboře, kde se konalo Přírodovědné klání. Všechny školy jsme se shromáždily v jedné třídě a studenti - pořadatelé nám losovali barvy týmu. My jsme měli moc pěknou modrou. Po přidělení barev jsme se rozešli na různá stanoviště, kde jsme plnili různé úkoly. Po projítí všech stanovišť jsme se zase shromáždili v jedné třídě. Ani jsme nedoufali, že budeme tak vysoko. Nejdříve vyhlásili 4. až 11. místo a tam název naší školy nezazněl. Tak jsme se radovali. A pak šlo na vyhlášení 3. místo a zase nezazněl název naší školy. Najednou vyhlašovali 2 .místo a zase nezazněl název naší školy. Když vyhlašovali 1. místo, ta radost byla neskutečná. Ceny nás mile potěšily a den jsme si moc užili.

Matyáš Ptáček, 9.B

Naši školu prezentovali tito žáci: Pavel Prudký 8.B,  Nicollas Mastil 8.B, Jiří Burdun 9.A, Matyáš Ptáček, 9.B. Kluci byli úžasný tým, spolupracovali spolu a všichni se podíleli na řešení úkolů. 1. místo bylo zasloužené a je výsledkem skvělé práce. Děkujeme.

Věra Josková

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Kalendář akcí MŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.