Přírodovědné klání 2021

13.10.2021
Přírodovědná soutěž pro žáky 8. - 9. tříd základních škol

Dne 8. října 2021 jsme s Janem Štefáčkem a Erikem Šrámkem absolvovali Přírodovědné klání na gymnáziu v Chotěboři. Soutěžili jsme proti 11 skupinám v 8 disciplínách. Tyto disciplíny byly z matematiky, fyziky, biologie, chemie, zeměpisu, geologie, informatiky, tělocviku. Plný počet bodů jsme získali právě z matematiky a fyziky. Tato soutěž se nám velmi líbila a umístili jsme se na 1. místě!!

Michaela Josková, Eliška Pátková

V týmu naší čtveřice panovala pozitivní nálada, měli skvěle zvládnutou organizaci v týmu. Velmi dobře si poradili s neobvyklými úkoly. Gratulujeme Elišce, Míše, Erikovi a Honzovi za vynikající výsledky v přírodovědné soutěži a výbornou reprezentaci naší školy. Jste skvělí!!!
Děkujeme Gymnáziu Chotěboř za organizaci Přírodovědného klání a možnost se této zajímavé soutěže zúčastnit.

Marie Pavlíčková

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Kalendář akcí MŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.