Strom splněných přání

Třídní aktivita 7.A

Žáci 7. A se společně rozhodli splnit přání pod stromečkem dětem z dětských a jiných pečujících domovů v rámci dobročinné akce Strom splněných přání. Konkrétně si vybrali přání Miroslava T., který si pod stromečkem přeje najít modré kopačky. Žáci vybrali a koupili krásné modré kopačky, které jistě udělají novému majiteli velkou radost. V celém balíčku jsou kromě kopaček i jiné dárky - od ostatních rodičů se podařilo sehnat fotbalové štuplny s dresem či sportovní sáček.
Všem, kteří se na této akci podíleli a přispěli (žákům i rodičům) moc děkuji. Domnívám se, že podobné projekty mají smysl, zvlášť když někomu, kdo v životě neměl takové štěstí, pomohli splnit jeho sen.

Martin Ležák, třídní učitel 7. A