Zájmové kroužky 2017/2018

12.9.2016

Přehled o realizovaných zájmových útvarech ve školním roce 2017/18 

Pondělí

13:30 - 14:15 Florbal chlapci (3. - 5. ročník), David Kroupa
13:30 - 14:30 Stolní tenis (6. - 9. ročník), Zdeněk Drápalík
13:30 - 15:30 Zvídavý badatel (6. - 9. ročník), Martin Ležák
13:30 - 14:30 Výtvarný kroužek (5. - 9. ročník), Marcela Vomelová
14:30 - 15:30 Mladý technik (6. - 9. ročník), David Kroupa

Úterý

6:15 - 7:00 Florbal dívky, Martina Hojná
13:00 - 14:00 Sboreček (1. - 5. ročník), Pavlína Málková, Hana Marková

Středa

13:30 - 14:30 Přírodovědný kroužek 1 (3. - 5. ročník), Marie Pavlíčková
13:30 - 14:30 Cvičení z českého jazyka (9. ročník), Markéta Zrzavá
13:30 - 14:30 Badminton (5. - 6. ročník), Lucie Pátková
13:30 - 14:45 Florbal chlapci (6. - 7. ročník), Martin Ležák
13:45 - 14:30 Cambridge English Course KET + PET (7. - 9. ročník), Dana Mastilová Mikanová
15:00 - 16:00 Badminton (7. - 9. ročník), Ota Benc ml.

Čtvrtek

13:30 - 15:00 Přírodovědný kroužek 2 (6. - 7. ročník), Věra Josková
14:30 - 15:45 Florbal chlapci (8. - 9. ročník), Martin Ležák

Kroužky organizované školní družinou a klubem ve školním roce 2017/2018

Pondělí  

12:45 – 13:30 Florbal pro nejmenší (2. a 3. ročník)               MT                         Eva Odvárková
14:00 – 14:40  Angličtina pro 1. třídy  (1. skupina)                1.A                          Adéla Málková
14:00 – 14:40 Angličtina pro 2. třídy (1. skupina)                   ŠD III          Bc. Svatava Vévodová
14:00 – 15:00 Průprava k míčovým hrám (1. a 2. ročník)      V T                    Lenka Dočekalová

Úterý  

15:00 – 16:00 Průprava k míčovým hrám (3. -5. ročník)         VT                    Lenka Dočekalová

Středa

14:00 – 14:45 Angličtina pro 1. třídy (2. skupina)                     1.A                           Adéla Málková
14:00 – 14:45  Angličtina pro 2. třídy (2. skupina)                     ŠD III           Bc. Svatava Vévodová
13:00 -14:00  Divadelní kroužek (3. – 5. ročník)                         ŠD III           Bc. Svatava Vévodová

Čtvrtek

14:00 – 16:00 Kroužek keramiky (2. – 5. ročník)                         1.B                           Jiřina Hučková

Pátek

12:30 – 13:15  Taneční kroužek  (1. ročník)                                MT                      Lenka Dočekalová
13:15 – 14:00  Taneční kroužek  (2 .a 3. ročník)                         MT                            Eva Odvárková

Kalendář akcí ZŠ

  • 27.11.2017 Kolegiální podpora - mentoring
  • 27.11.2017 Olympiáda z českého jazyka - školní kolo, 8. a 9. ročník.
  • 28.11.2017 Kolegiální podpora - mentoring
  • 29.11.2017 Cvičení s Ferdou
  • 30.11.2017 Plavecký výcvik v Hlinsku - 4.A, 4.B
  • 30.11.2017 Vánoční trhy v MŠ
  • 2.12.2017 Předvánoční akce - 2.12. 2017
  • 7.12.2017 Vánoční koncert 2017
  • 7.12.2017 Vánoční koncert
  • 23.12.2017 Vánoční prázdniny 23.12.2017 - 2.1.2018

Kalendář akcí MŠ

  • 28.11.2017 Divadlo Pernštejn
  • 30.11.2017 Vánoční trhy v MŠ
  • 2.12.2017 Předvánoční akce - 2.12. 2017
  • 5.12.2017 Mikulášská nadílka
  • 6.12.2017 Sběr papíru
  • 7.12.2017 Vánoční koncert
  • 13.12.2017 Vánoční posezení
  • 14.12.2017 Vánoční posezení
  • 18.12.2017 Nadílky na třídách
  • 19.12.2017 Kino

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.